KONST / Litografier / Färglitografi 13314338
nr 1331 4338
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Ej signerad, 39x49cm
måndag 1 juni 2020
kl 18:11:45
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer